خاطرات
علی نوذرپور:
به یاد نگهبان
همین نزدیکی ها دعوت شده بودم به جلسه ای که میزبان آن نگهبان بود.
در ادامه بخوانید...
دعوت شهردار منطقه۲۲ به مشارکت اجتماعی توانیابان در شهر
کد مطلب: 27607
تاریخ انتشار: شنبه 16 آذر 1398
در دیدار با جمعی از معلولین صورت گرفت:
نوذرپور با دعوت از مشارکت اجتماعی توانیابان، افزود: مشارکت و حضور شما در شهر باعث می شود تا آحاد جامعه به موضوع توانیابان حساس تر شود و در تصمیم گیری ها و انجان آن سرعت بیشتری بوجود آید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی علی نوذرپور، علی نوذرپور شهردار منطقه به مناسبت روز جهانی معلولین با تعدادی از توانیابان ساکن منطقه دیدار کرد.

شهردار منطقه۲۲ در این دیدار طی سخنانی گفت: شعار استراتژیک دکتر حناچی"شهری برای همه" است و باید تهران به گونه ی باشد تا تمام اقشار جامعه بتوانند از آن استفاده کنند.
وی در ادامه تاکید کرد: به همان میزان که مردان از امکانات شهری می توانند استفاده کنند، زنان،کودکان، کهن سالان و بویژه توانیابان هم باید بتوانند استفاده کنند.
نوذرپور با بیان اینکه شکل گیری شهرها از ابتدا برای مردان طراحی شده بود، افزود: مدیریت شهری به صورت جدی و مستمر کار را برای تغییر طراحی شهری شروع کرده است و با نگاه به تصمیم گیری ها و برنامه های مدیریت شهری متوجه می شوید که به چه میزان شهر برای حضور زنان،کودکان و توانیابان در حال محیی شدن است.
وی با اشاره به اقدامات مدیریت شهری منطقه۲۲ در مورد ایجاد فضاهای شهری برای توانیابان، خاطرنشان کرد: در حوزه حمل و نقل مناسب سازی، در حوزه فنی و عمران همسان سازی و در حوزه خدمات شهری اقداماتی برای استفاده از فضای سبز منطقه برای توانیابان انجام شده است.
شهردار منطقه۲۲ با اشاره به وسعت منطقه۲۲، گفت: ایجاد بسیاری از امکانات برای رفاه حال شما بر عهده دولت و دیگر نهادها است از جمله ساخت مدرسه استثنایی و ... که متاسفانه از لحاظ قانونی مدیریت شهری حق ورود به آن را ندارد.
نوذرپور با دعوت از مشارکت اجتماعی توانیابان، افزود: مشارکت و حضور شما در شهر باعث می شود تا آحاد جامعه به موضوع توانیابان حساس تر شود و در تصمیم گیری ها و انجان آن سرعت بیشتری بوجود آید.

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین عناوین