خاطرات
علی نوذرپور:
به یاد نگهبان
همین نزدیکی ها دعوت شده بودم به جلسه ای که میزبان آن نگهبان بود.
در ادامه بخوانید...
ایجاد پایگاه های مدیریت بحران در حریم
کد مطلب: 27614
تاریخ انتشار: سه شنبه 26 آذر 1398
در نشست مديركل دفتر برنامه ريزي و توسعه شهري سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور با مدیریت
در نشست مديركل دفتر برنامه ريزي و توسعه شهري سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور با مدیریت شهری منطقه22 با توجه به اینکه یکی از چالش های مهم مدیریت شهری درزمان وقوع سیلاب، زلزله و... است پیشنهاد شد پایگاه های مدیریت بحران در حریم بمنظور کاهش آسیب پذیری شهر اقدامات لازم ایجاد شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی علی نوذرپور، علی نوذرپور شهردار منطقه در این نشست طی سخنانی گفت: رسیدگی و پیگیری جدی به وضعیت حقوقی وقضایی نیروهای حریم بان از برنامه جدی اداره حریم منطقه باید باشد.
 وی با بیان اینکه نیروی حریم بان در منطقه افزایش می یابد، ادامه داد: حریم بانان با همکاری کلانتری های منطقه سعی در اجرای مأموریت ها، بهبود کیفیت گشت ها ونظارت در سطح حریم منطقه قرار دهند.
 شهردار منطقه۲۲ رسیدگی ویژه به صنعت گردشگری در سطح حریم را که از رویکردهای جدید منطقه است از دیگر وظایف اداره حریم دانست و خبر داد: با وجود پتانسیل های گردشگری،تفریحی، ورزشی و ... که در حریم منطقه است باید با همراهی، همکاری و هماهنگی دستگاه های دولتی و غیر دولتی زیر ساخت های مناسب را ایجاد کنیم.
 بدیعی رئیس اداره حریم منطقه در ادامه این نشست ضمن گزارش اقدامات اداره حریم در حفظ وصیانت از حریم، طی سخنانی گفت: لزوم است برای ایجاد زمینه توسعه پایداردر حریم، بین دستگاه ها ونهادهای ذی مدخل درون و برون سازمانی حریم منطقه و اداره حریم منطقه هماهنگی و همکاری سازنده ی برقرار شود.
 گفتنی است در این جلسه با توجه به اینکه یکی از چالش های مهم مدیریت شهری درزمان وقوع سیلاب، زلزله و... است پیشنهاد شد پایگاه های مدیریت بحران در حریم بمنظور کاهش آسیب پذیری شهر اقدامات لازم ایجاد شوند.
 همچنین در این نشست مديركل دفتر برنامه ريزي و توسعه شهري سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور، مدیر کل حریم شهرداری تهران ، مدیر عامل شرکت شهربان وحریم بان شهرداری تهران وتعدادي از مديران شهرداري منطقه حضور داشتند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین عناوین