خاطرات
علی نوذرپور:
به یاد نگهبان
همین نزدیکی ها دعوت شده بودم به جلسه ای که میزبان آن نگهبان بود.
در ادامه بخوانید...
چیتگر سیرآب شده است
کد مطلب: 27637
تاریخ انتشار: چهارشنبه 2 بهمن 1398
شهردار منطقه22 مطرح کرد:
نوذرپور گفت: در حال حاضر بوستان جنگلی چیتگر هم از آب منطقه ی و هم از آب پساب برج ها استفاده می کند و می توان گفت که از دوران های نادر چیتگر برای سیرابی این بوستان است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی علی نوذرپور،علی نوذرپور شهردار منطقه با حضور در مرکز نظارت همگانی شهرداری تهران ۱۸۸۸ پاسخگوی انتقادات، شکایات و تقدیر و تشکر شهروندان منطقه بود.

شهردار منطقه22 در حاشیه این جلسه در مصاحبه با خبرنگار مرکز نظارت همگانی شهرداری تهران ۱۸۸۸ در مورد پیام ها در موضوع مدیریت پسماند،گفت: تفکیک پسماند از مبدا در دوره مدیریت قدیم شهری بسیار محدود بود و به 3 درصد می‌رسید اما در حال حاضر با اقدامات مدیریت جدید شهری این میزان را به 18 درصد افزایش داده ایم.
نوذرپور با اشاره به پلتفرم بازیافت منطقه22، ادامه داد: این پلتفرم در چهار ناحیه منطقه در حال اجرا است و تمامی مراحل دریافت پسماند و پرداخت وجه به شهروندان به وسیله نرم افزار انجام می شود.
شهردار منطقه22درباره آبیاری فضای سبز بوستان جنگلی چیتگر، خاطر نشان کرد: سازمان آب و فاضلاب بدليل بدهي ميلياردي در سنوات گذشته آب آبياري چيتگر را قطع كرده بود که در آن بازه زمانی با استفاده از پساب تصفیه‌خانه شهرک ها و برج های سطح منطقه بوستان جنگلی چیتگر آبیاری می شد.
نوذرپور با بیان اینکه در حال حاضر با ورود نهادهای نظارتی، مشکل با آب منطقه‌ی فعلا حل شده است و بوستان جنگلی چیتگر مشکل آبیاری ندارد، افزود: در حال حاضر بوستان جنگلی چیتگر هم از آب منطقه‌ی و هم از آب پساب برج ها استفاده می کند و می توان گفت سیرابی درحال حاضر چیتگر از دوران های نادر آن است.
وی همچنین تاکید کرد تا کنون با همکاری نهادهای مردمی، 100 هزار اصله درخت در بوستان جنگلی چیتگر کاشته شده است و در ماه های آینده هم کاشت درخت ادامه دارد.
در اين جلسه علاوه بر شهردار منطقه 22 ، معاون شهرسازی ومعماری ،معاون مالی واداری ، معاون حمل ونقل وترافیک ، معاون فنی وعمرانی ، معاون خدمات شهری ومحیط زیست ،رییس اداره بازرسی ،مدیر روابط عمومی و مدیر اداره حقوقی منطقه براي پاسخگويي به شهروندان حضور داشتند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین عناوین