خاطرات
علی نوذرپور:
به یاد نگهبان
همین نزدیکی ها دعوت شده بودم به جلسه ای که میزبان آن نگهبان بود.
در ادامه بخوانید...
تصفیه خانه خرگوش دره به زودی احداث می شود
کد مطلب: 27654
تاریخ انتشار: دوشنبه 28 بهمن 1398
نوذرپور در جلسه افتتاحیه IMS منطقه22 خبر داد:
شهردار منطقه22، گفت: با برنامه ریزی های بلند مدت انجام شده سیستم آبیاری بوستان جنگلی چیتگر و خرگوش‌دره به صورت قطره ی انجام خواهد شد و با همکاری سازمان آب منطقه‌ی تصفیه خانه خرگوش دره با پوشش220 هزار نفر جمعیت احداث خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی علی نوذرپور،  علی نوذرپور شهردار منطقه با اشاره به وسعت 24هزار هکتاری منطقه طی سخنانی گفت: جمعیت در منطقه22 با شتاب رو به رشد است و تامین سرانه های عمومی مورد نیاز از مشکلات اصلی مدیریت شهری منطقه است.

شهردار منطقه22 با بیان اینکه طرح تفصیلی جدید منطقه 22 برای حفظ محیط زیست منطقه اجرا شده است، افزود: در طرح تفصیلی جدید منطقه، بارگذاری مسکونی را به 520 هزار نفر رساندیم و در این تصمیم گیری منافع شهر و سرزمین دیده شده است.
نوذرپور تاکید کرد در عراضی پایین همت و بالای حکیم دیگر بارگذاری مسکونی نخواهیم داشت.
وی با اشاره به حفظ حریم منطقه، خاطر نشان کرد: از ساخت و ساز غیر مجاز در حریم منطقه جلوگیری خواهیم کرد و تاکنون رای های رفع موانع و تخریب انجام شده است.
شهردار منطقه22 در ادامه با بیان اینکه اجرای برنامه های گردشگری روستایی و طبیعت گردی با هدف آشنایی ساکنان شهر و روستا در حال انجام است، افزود: در راستای توسعه فضای سبز طرح پژوهشی روددره کن و وردآورد را انجام داده ایم و به زودی اجرا خواهد شد.
نوذرپور با اشاره به آبیاری قطری بوستان های منطقه تا سال آینده،گفت: با برنامه ریزی های بلند مدت انجام شده سیستم آبیاری بوستان جنگلی چیتگر و خرگوش‌دره به صورت قطره ی انجام خواهد شد و با همکاری سازمان آب منطقه‌ی تصفیه خانه خرگوش دره با پوشش220 هزار نفر جمعیت احداث خواهد شد.
وی با بیان اینکه کارگروه ایمنی در منطقه22 فعال است، گفت: این کارگروه به برج های پرخطر منطقه اخطار می دهد و مالکین وظیفه دارند با سازمان های زیر مجموعه آتش نشانی قرارداد بسته و طبق مقررات اقدام کنند.
شهردار منطقه22 با اشاره به کمیسیون آب، انرژی و محیط زیست در منطقه22، افزود: این کمیسیون به مدت 4ماه است که شروع به کار کرده است و در راستای حفظ و نگهداری محیط زیست، آب خاکستری و آب چرخانی فعالیت دارد.
نوذرپور با اشاره به مطالعات و پژوهش های انجام شده در حوزه حمل و نقل در منطقه22، تصریح کرد: پژوهش های مفیدی در باره اصلاح هندسی معابر، شبکه های اتوبوس رانی و تاکسی انجام شده که در آینده باعث افزایش استفاده شهروندان از حمل و نقل عمومی می شود.
وی با بیان اینکه مطالعات مربوط به سامانه‌های ریلی خط ۹ و ۱۰ مترو در منطقه ۲۲ و همچنین ایجاد یک خط LRT انجام شده است، افزود: سرمایه‌گذاران در منطقه 22 از این طرح ابراز خوشایندی و اعلام آمادگی کرده‌اند.
شهردار منطقه22 با بیان اینکه در حوزه توسعه منابع انسانی اقدامات درون سازمانی خوبی انجام شده است، گفت: انتقال تجربیات مفیدی در حوزه توسعه منابع انسانی داشته ایم و همچنین در راستای تولید دانش، افزایش آگاهی در بین مدیران شهری دوره های برگزار شده است.
وی با اشاره به انتخاب مدیران، گفت: تمامی انتخاب مدیران بر اساس شایستگی و تجربیاتشان است و هیچ گونه معرفی مورد قبول ما نبوده است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین عناوین