خاطرات
علی نوذرپور:
به یاد نگهبان
همین نزدیکی ها دعوت شده بودم به جلسه ای که میزبان آن نگهبان بود.
در ادامه بخوانید...
توسعه فضای سبز در ارتقاء کیفیت زندگی شهروندان اثر گذار است
کد مطلب: 27662
تاریخ انتشار: پنج شنبه 15 اسفند 1398
بازدید 5ساعته علی نوذرپور از بوستان ها و فضاهای سبز منطقه :
علی نوذرپور در جریان بازدید میدانی از اقدامات فضای سبز منطقه، توسعه این فضاها را بر تنوع زیست شهری و ارتقاء کیفیت زندگی شهروندان بسیار موثر دانست.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی علی نوذرپور، علی نوذرپور شهردار منطقه در آستانه فصل بهار از فضاهای سبز و وضعیت عمومی سطح منطقه بازدید کرد.

نوذرپور در ابتدا به بوستان ساحل رفت و از وضعیت عمومی، رنگ آمیزی و آبنماهای آن بازدید کرد.
مقصد بعدی شهردار منطقه بوستان آبشار بود که با توجه به مرکز ثقل گردشگری منطقه بر ضرورت ضدعفونی کردن بوستانها و رعایت نکات بهداشتی تاکید کرد.
شهردار منطقه22 با تاکید بر نوسازی ایستگاه های اتوبوس سطح منطقه، گفت: در آستانه سال نو و در راستای ارائه خدمات بهتر به شهروندان و مسافران نوروزی ، مدیریت شهری منطقه با رنگ آمیزی مبلمان های پارکی و زیبا سازی جلوه های بصری شهر به استقبال بهار می رود.
وی افزود: پتانسیل های بالایی که در منطقه به واسطه موقعیت جغرافیایی و آب و هوایی وجود دارد و بر همین اساس برای ارتقا کیفیت زندگی شهروندان حفظ، نگهداری و توسعه بوستان های محله ای و جنگلی، کاشت گل، گیاه و درخت ، ساماندهی وضعیت فضاهای موجود و... را در دست اجرا داریم.
نوذرپور در بخش پایانی بازدید خود اداره فضای سبز منطقه را با اهمیت دانست و از استفاده از ظرفیت های جنگلی منطقه تاکید کرد.

  

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین عناوین