خاطرات
علی نوذرپور:
به یاد نگهبان
همین نزدیکی ها دعوت شده بودم به جلسه ای که میزبان آن نگهبان بود.
در ادامه بخوانید...
احداث برگترین سروستان کشور به یاد شهدا در منطقه22
کد مطلب: 27664
تاریخ انتشار: چهارشنبه 28 اسفند 1398
پایگاه اطلاع رسانی علی نوذرپور خبر داد:
مدیر کل امور ایثارگران شهرداری تهران گفت: بزرگترین سروستان کشور باحدود 40 هکتار در منطقه22 احداث می شود.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی علی نوذرپور، مراسم کلنگ زنی سروستان شقایق ها با حضور دکتر جلالی مدیر کل امور ایثارگران شهرداری تهران و علی نوذرپور شهردار منطقه ۲۲ در بوستان لتمال کن برگزار شد.

مدیر کل امور ایثارگران شهرداری تهران در این مراسم با ارائه گزارشی از اقدامات این اداره کل در شهر تهران گفت: قطعاً شهدا با ایثار خون خود تا قیامت همه را مدیون خود کردند و به تعبیر امام خمینی (ره) «انقلاب هر چه دارد از مجاهدت خون شهدا و ایثارگران است»، بنابراین امیدواریم تمامی مسئولان به‌گونه‌ای به این قشر خدمت کنند تا شرمنده خون شهدا نباشیم.

جلالی با اشاره به فواید مختلف درخت‌کاری از منظر علمی و آموزه‌های دینی اظهار داشت: سازمان‌ها باید از مشارکت یکدیگر برای حل مشکلات محیطی کشور استفاده کنند و در این راستا هم‌فکری تشکل‌های مردمی و استفاده از راهکارهای آنها می‌تواند بسیاری از مشکلات را تسهیل کند.

وی با بیان اینکه منطقه22 قطب گردشگری شهر تهران محسوب می شود، ادامه داد: ساخت این سروستان در منطقه22 کمک شایانی به زنده نگهداشتن نام شهدا می شود و شهروندان در زمان فراغت خود می توانند به خوبی از این سروستان استفاده کنند.

مدیر کل امور ایثارگران شهرداری تهران با بیان اینکه این سروستان بزرگترین سروستان کشور خواهد بود، افزود: این سروستان حدود  40 هکتار از اراضی منطقه را تحت پوشش قرار خواهد داد.

در ادامه این مراسم شهردار منطقه22 ضمن قدردانی از اقدامات اداره کل امور ایثارگران شهرداری تهران، طی سخنانی گفت: مدیریت شهری منطقه در حد امکانات تمام تلاش خود را برای راه اندازی و احداث این سروستان برای زنده نگه داشتن نام شهدا انجام خواهد داد.

گفتنی ایت در این مراسم تفاهم نامه ای به امضا شهردار منطقه و مدیر کل امور ایثارگران امضا شد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین عناوین