خاطرات
علی نوذرپور:
به یاد نگهبان
همین نزدیکی ها دعوت شده بودم به جلسه ای که میزبان آن نگهبان بود.
در ادامه بخوانید...
نهی کردن و محدودیت برای مردم تنها راه حل مقابله با کرونا نیست
کد مطلب: 27672
تاریخ انتشار: شنبه 16 فروردين 1399
شهردار منطقه22 در جلسه هماهنگی ستاد مقابله با کرونا، مطرح کرد:
شهردار منطقه ۲۲ با تاکید بر اینکه نهی کردن و محدود کردن مردم تنها راه حل مقابله با ویروس کرونا نیست، افزود: مسئولین باید با ارائه برنامه های مفید و کارآمد مردم را برای گذراندن این روزها که در خانه تنها هستند تشویق کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی علی نوذرپور، جلسه هماهنگی ستاد مقابله با ویروس کرونا با حضور نمایندگان ناجا، یگان ویژه، پلیس راهور، بسیج و مدیران شهری در منطقه22  برگزار شد.
در این جلسه علی نوذرپور شهردار منطقه22 ضمن قدردانی از  اقدامات انجام شده در راستای پیشگیری از ویروس کرونا، طی سخنانی گفت: 8 سال دفاع مقدس تجربه خوبی بود تا مردم این روزهای سخت را به خوبی پشت سر بگذارند و با صبر و آمادگی حتما از این بحران جدی عبور خواهند کرد.
نوذرپور با تاکید بر هم افزایی همه نهادها برای عبور از کرونا، افزود: با وحدت و مدیریت یکپارچه می توانیم بر کرونا غلبه کنیم.
شهردار منطقه22 با اشاره به غافلگیر شدن تمام جهان در مقابله با این ویروس، خاطرنشان کرد:کشورهای پیشرفته جهان با توجه به پیشرفت های خوب پزشکی در مقابله با این ویروس مسئله پیدا کرده اند و به صورت جدی  با این موضوع درگیر شده اند.
وی با اشاره به ظرفیت های اجتماعی که در کشورمان وجود دارد، ادامه داد: مردم با هم افزایی و همبستگی می توانند به کمک مسئولین اجرایی بیایند تا با برنامه ی دقیق با این ویروس مقابله کنیم.
نوذرپور با تاکید بر اینکه نهی کردن و محدود کردن تنها راه حل مقابله با این ویروس نیست، افزود: مدیران باید با برنامه های مفید و کارآمد مردم را برای گذراندن این روزها که در خانه تنها هستند تشویق کنند.
وی همچنین بر ضرورت تقویت فعالیت های اجتماعی و فرهنگی برای شهروندان منطقه ۲۲ در دوران کرونا تاکید کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین عناوین