خاطرات
علی نوذرپور:
به یاد نگهبان
همین نزدیکی ها دعوت شده بودم به جلسه ای که میزبان آن نگهبان بود.
در ادامه بخوانید...
"برنامه ریزی" رکن اصلی سیاست های اجرایی منطقه22 است / ارائه خدمات مطلوب و بی‌منت به شهروندان باید در اولویت قرار بگیرد
کد مطلب: 27676
تاریخ انتشار: دوشنبه 18 فروردين 1399
شهردار منطقه22 در اولین جلسه شورای مدیران منطقه در سال جدید، مطرح کرد:
شهردار منطقه تاکید کرد که تمام برنامه های اجرایی منطقه باید با پیشینه مطالعاتی و با محوریت برنامه ریزی انجام شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی علی نوذرپور، علی نوذرپور شهردار منطقه در اولین جلسه شورای مدیران منطقه سیاست‌های کلی و اجرایی منطقه را در سال جدید ترسیم کرد و طی سخنانی گفت: اولین سیاست کاری و اجرایی منطقه بر محور برنامه ریزی است و تمام حوزه ها با تعیین اهداف و شاخص ها خود باید با محوریت برنامه ریزی شده حرکت کنند.
شهردار منطقه22 با تاکید بر اینکه هیچ اقدامی نباید بدون پیشینه مطالعاتی انجام شود افزود: حوزها باید گزارشات ارائه شده را بر اساس تحلیل و نسبت به سرانه ها انجام دهند تا تصمیم گیری ها ی بعدی بدون خطا انجام شود.
نوذرپور ایمنی شهر و شهروندان را در برابر سوانح طبیعی را یکی دیگر از سیاست های مهم منطقه دانست و ادامه داد: برنامه ریزی جامع و دقیقی برای ایمنی شهر در برابر زلزله و سیل باید به صورت مستمر انجام شود و این در حالیست اقدامات مطلوبی در در سال گذشته در این حوزه اتفاق افتاده است.
نوذرپور با بیان اینکه رعایت انضباط مالی در منطقه اهمیت دارد، گفت: شفافیت و مستندسازی باید در تمام پروژه های منطقه اعمال شود و هیچ اقدامی که دارای ابهام است و بر خلاف مقررات و ضوابط است نباید انجام شود.
وی افزایش مشارکت شهروندان را از دیگر شاخص‌های مهم سال جاری در منطقه مطرح کرد و ادامه داد: ارتقاء کیفیت و افزایش بهره وری در منطقه و بین همکاران ماموریت مهم معاونت ها به ویژه معاونت منابع انسانی است و باید هر پرسنل با توجه به تحصیلات و کارآمدی خوددر پست ها قرار بگیرند.
شهردار منطقه22 با تاکید بر ارتقاء فن آوری اطلاعات و هوشمند سازی، افزود: ارائه برنه های جدید و خلاقانه باید سرلوحه کارها باشد و بدون شک برنامه های خلاقانه مورد توجه بیشتر مدیران و شهروندان خواهد بود.
نوذرپور با تاکید بر ارائه خدمات مطلوب و بدون منت به شهروندان، ادامه داد: تکریم شهروندان در اوضاع کنونی از واجبات است و بیش از پیش به آنان باید احترام بگذاریم.
وی با بیان اینکه در انتصابات معاونین خود ، افراد بدون سابقه حضور در سمت معاونت به کار گرفته شده اند، خاطرنشان کرد: همیشه به متخصصین و جوانان امکان کار، اجرا و مدیریت را داده ام و هیچ اهمیتی به سفارشات، وابستگی و ارتباطات افراد در انتصابات نداشته ام و مطمئنم با این اقدام هیچ گاه شرمسار نخوام بود.
نوذرپور همچنین در این جلسه آموزش را مهمترین رکن عبور از کرونا دانست و افزود: آموزش  مهمترین رکن عبور از کورونا است و با آموزش های مجازی و عمومی در بین شهروندان و پرسنل حتما از این امتحان سخت عبور خواهیم کرد.
شهردار منطقه22 در پایان معاونین و مدیران خود را به رفاقت و دوستی سفارش کرد و گفت:  در سال جدید شما را به حذف غیبت، تهمت و شایعه توصیه می کنم.
همچنین در این جلسه مراسم تکریم مهندس ساویز برزیگر  معاون اسبق معاونت مالی و اقتصاد شهری و معارفه شیرین طائر سرپرست معاونت مالی و اقتصاد شهری منطقه۲۲ با حضور شهردار منطقه و مدیران شهری برگزار شد.

شهردار منطقه22 در این مراسم با قدردانی از زحمات و خدمات شایسته ساویز برزیگر، گفت: به راستی که در طول همکاری با آقای برزیگر شاهد حسن سلوک، تعامل خوب با همکاران، هم افزایی، اخلاق مداری و انسایت در ایشان بودم.
نوذرپور با بیان اینکه در دوران کاری آقای برزیگر بالاترین رقم های درآمدی در منطقه رقم خورده است، افزود: برای وی آرزوی موفقیت و همکاری های بیشتر را خواستارم.
وی همچنین از تجربیات ارزنده خانم طائر شیرین در حوزه مالی خبر داد و اظهار امیدواری کرد با حضور وی در سمت معاونت مالی شاهد ارتقاء این حوزه باشیم.

عکس: مصطفوی علیزاده
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین عناوین