خاطرات
علی نوذرپور:
به یاد نگهبان
همین نزدیکی ها دعوت شده بودم به جلسه ای که میزبان آن نگهبان بود.
در ادامه بخوانید...
نوذرپور: حفظ وضعیت سفید منطقه22 در برابر ویروس کرونا از الویت های مدیریت شهری منطقه است
کد مطلب: 27681
تاریخ انتشار: چهارشنبه 27 فروردين 1399
در رزمایش مشترک سپاه و شهرداری برای مبارزه با ویروس کرونا مطرح شد؛
رزمایش مشترک قرارگاه پدافند زیستی قدس سپاه محمد رسول الله (ص)تهران ، شهرداری های منطقه2،5،22 و سایر نهادها با هدف پیشگیری از شیوع ویروس کرونا ،حدفاصل میدان صادقیه تا ستارخان تقاطع یادگار امام خمینی (ره) برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی علی نوذرپور،  علی نوذرپور شهردار منطقه در حاشیه این رزمایش طی سخنانی گفت: حفظ وضعیت سفید منطقه در برابر ویروس کرونا از الویت برنامه است و با همکاری مردم و نهادهای مردمی به این مهم خواهیم رسید .
نوذرپور تاکید کرد فضاهای عمومی شهری اولین محور اقدامات ما در برابر ویروس کرونا است که این فضاها به صورت مستمر در حال ضدعفونی است.
وی دومین محور از اقدامات مقابله با ویروس کرونا را حضور مردم در اصناف اعلام کرد و افزود: با علامت گذاری در نانوایی ها، میوه تره بارها و ... طرح فاصله اجتماعی برای شهروندان در حال اجرا است.
شهردار منطقه22 با بیان اینکه غربالگری کارکنان شهرداری انجام شده است ادامه داد: کارکنان شهرداری برای اینکه با شهروندان به صورت مستقیم در ارتباط هستند باید به صورت مستمر غربالگری شوند.
نوذرپور بر انجام مستمر غربالگری شهروندان تاکید کرد و گفت: با همکاری وزارت بهداشت در 7پایگاه شهروندان سطح منطقه 22 غربالگری می شوند.
وی در پایان افزود تا زمانی که برای کل مناطق شهر تهران وضعیت سفید اعلام نشود این اقدامات در منطقه انجام می شود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین عناوین