خاطرات
علی نوذرپور:
به یاد نگهبان
همین نزدیکی ها دعوت شده بودم به جلسه ای که میزبان آن نگهبان بود.
در ادامه بخوانید...
تغيير در منطقه22 کاملا مشهود است
کد مطلب: 27690
تاریخ انتشار: پنج شنبه 4 ارديبهشت 1399
شهربانو اماني در بازديد از فضاهاي سبز قطب گردشگري پايتخت، مطرح کرد؛
شهربانو اماني عضو کميسيون عمران و حمل و نقل شوراي اسلامي شهر تهران در جريان بازديد از فضاهاي سبز منطقه22 گفت: تغييرات در منطقه22 کاملا مشهود است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی علی نوذرپور،  شهربانو اماني عضو کميسيون عمران و حمل و نقل شوراي اسلامي شهر تهران، امروز در جريان بازديد از منطقه22 با اشاره به تمام مشکلاتي که در حال حاضر در کشور و مديريت شهري تهران وجود دارد، گفت: مديريت شهري منطقه22 به خوبي توانسته است وظايف خود بويژه ايجاد شور و نشاط در بين شهروندان را انجام دهد.
اماني با اشاره به  باغ راز هستي در منطقه22، افزود: با توجه به اينکه در مراسم  افتتاحيه مجموعه باغ راز هستي حضور داشتم، امروز تغيير رو به رشد را در اين مجموعه شاهد هستم و از مديريت اين مجموعه قدرداني ميکنم.
عضو شوراي اسلامي شهر تهران با بيان اينکه مطمئنا بعد از گذار از ويروس کرونا شاهد حضور مردم در مجموعه باغ راز هستي خواهيم بود، ادامه داد: اين مجموعه به دليل دارا بودن امکانات تفريحي و آموزشي به طور همزمان ميتواند پاسخگوي نياز بسياري از شهروندان باشد.
وي با اشاره به افزايش فوت شدگان در اين چند ماه اخير، خاطرنشان کرد: منطقه22 به عنوان يک فرامنطقه وظايفه بيشتري براي افزايش شور و نشاط در بين شهروندان تهراني را بر عهده دارد که طي بازديدي که امروز داشتم اين مهم در حال انجام اشت.
وي فرصت خدمت گذاري به مردم را براي مسئولان فرصت کم نظيري توصيف کرد و گفت که مديريت شهري منطقه22 به خوبي از اين فرصت استفاده کرده است.
گفتني است عضو کميسيون عمران و حمل و نقل شوراي اسلامي شهر تهران از فضاهاي سبز منطقه از جمله باغ راز هستي، بوستان جنگلي چيتگر و دهکده مهرباني بازديد کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین عناوین