خاطرات
علی نوذرپور:
به یاد نگهبان
همین نزدیکی ها دعوت شده بودم به جلسه ای که میزبان آن نگهبان بود.
در ادامه بخوانید...
نقش کارگران در حوزه فرهنگ شهری
کد مطلب: 27696
تاریخ انتشار: چهارشنبه 17 ارديبهشت 1399
نوذرپور در مراسم تقدیر از کارگران نمونه منطقه22، مطرح کرد:
شهردار منطقه ۲۲ گفت: از آنجایی که کارگران در اولین سطح مواجهه با شهروندان هستند به راحتی می توانند موارد مورد نظر مدیریت شهری را به شهروندان انتقال دهند و با انجام این مهم، در حوزه فرهنگ شهری گام بزرگی برداشته خواهد شد .

مراسم روز کارگر با حضور محسن صیدی، معاون نیروی انسانی کارگری و قراردادی اداره کل منابع انسانی شهرداری تهران، علی نوذرپور شهردار منطقه22،  اعضای شورای کار شهرداری تهران و جمعی از کارگران همکار منطقه در ساختمان اصلی شهرداری منطقه برگزار شد.

شهردار منطقه ۲۲ در این مراسم ضمن تبریک روز کارگر و قدردانی از زحمات شبانه روزی کارگران،طی سخنانی گفت: شما کارگران بزرگترین وظیفه شهرداری را انجام می دهید و تمیزی شهر و منطقه آینه کار شماست.

نوذرپور در ادامه افزود: شما کارگران در اولین سطح مواجهه با شهروندان هستید و اگر ما بتوانیم موارد مورد نظر مدیریت شهری را به شما آموزش دهیم و شما نیز آنها را به شهروندان انتقال دهید، توانسته ایم در حوزه فرهنگ شهری گام بزرگی برداریم.

 شهردار منطقه ۲۲ در راستای بهبود وضع معیشت کارگران، تصریح کرد: کارگران طبق بند 6 مصوبه شورای عالی کار در سال 1399، باید همانند کارمندان از مزایای حق جذب، شرایط محیط کار، کمک هزینه مسکن و ... بهرمند شوند.

وی با اشاره به اینکه کارگران 137 باید جزء مشاغل سخت و زیان‌آور قرار گیرند، ادامه داد: برای بالا بردن انگیزه در بین کارگران، بهتر است "تجمیع بیمه های خدمات رسان" شکل بگیرد تا جبرانی در زمینه خدمات خدمت  برای کارگران شود.

نوذرپور بر انجام تمهیداتی برای پایه سنوات کارگران تبدیل وضعیت داده شده از شرکت هادیان شهر به شرکت خدمات اداری شهر تاکید کرد و گفت: اجرای طرح طبقه بندی کارگران شرکت هادیان شهر، تبدیل وضعیت کارکنان شرکت هادیان شهر به شرکت خدمات اداری شهر، کمک هزینه دندانپزشکی در مراکز شرکت شهرسالم برای کارگران، ارتقاء گروه کارکنان شرکت هادیان شهر و ... از مجموعه اقدامات خوب انجام شده اداره کل منابع انسانی بوده است که جای قدردانی دارد و امیداریم که به صورت مستمر صورت پذیرد.

شهردار منطقه ۲۲ در پایان این مراسم با اهدای لوح سپاس به کارگران همکار منطقه به گفت و گو با کارگران درباره مشکلات و موضوعاتشان پرداخت.

 

قدردان خدمات مدیریت شهری منطقه22 به کارگران در این روزهای سخت هستیم

در ادامه این مراسم محسن صیدی، معاون نیروی انسانی کارگری و قراردادی اداره کل منابع انسانی شهرداری تهران طی سخنانی گفت: از شما کارگران که در این روزها در خط مقدم مبارزه با  ویروس کرونا  بودید قدردانی می کنم چراکه بدون هیچ چشمداشتی و بدون حتی لحظه ای درنگ مشغول خدمت رسانی هستید.

صیدی با اشاره به اینکه در این روزها بسیاری از کارکنان ساعات کاریشان کمتر شد است، افزود: اما در مقابل وظایف کارگران شهرداری تهران در این ایام دوبرابر شده و حتی ایام تعطیل هم سرکار هستند و امیدوارم بتوانیم با توجه به منابع، تمهیدات بیشتری برای آنان در نظر بگیریم.

وی از خدمات رفاهی و بهداشتی مدیریت شهری منطقه22 که در این روزهای سخت در اختیار کارگران قرار داده است، تشکر کرد و افزود:  قطعا تلاش دلسوزانه مدیریت شهری منطقه در این شرایط بحرانی در اذهان شهروندان باقی خواهند ماند.

 

  

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین عناوین