0 یکشنبه 30 خرداد
گفت و گو علی نوذرپور با خبرگزاری تسنیم

گفت و گو علی نوذرپور با خبرگزاری تسنیم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی علی نوذرپور، علی نوذرپورشهردار منطقه22، در ارتباط با آخرین وضعیت پروژه بیمارستان فوق تخصصی پروفسور سمیعی اظهار کرد: این بیمارستان توسط خیریه امام رضا(ع) احداث و پیگیری شده است و شهرداری هیچ نقشی در این پروژه نداشته است.

وی تصریح کرد: شهرداری تهران در دوره قالیباف در ابتدا کمک‌هایی را برای این پروژه داشت اما در این دوره اعتبار مصوبی برای پروژه پیش بینی نشده است.
نوذرپور افزود: در دوره جدید مدیریت شهری و از آغاز به کار شورای پنجم ردیف بودجه‌ای برای پروژه اشاره شده پیش بینی نشده است.
شهردار منطقه 22 خاطرنشان کرد: این بیمارستان در زمینی به مساحت بیش از 30 هزار متر مربع و با زیر بنایی به مساحت 80 هزار متر مربع و دارای 11 طبقه است.
وی همچنین در ارتباط با ساخت و ساز در این منطقه اظهار کرد: همه کسانی که در این منطقه قصد ساخت و ساز را اعم از شهروندان، دستگاه‌های نظامی و اداری و دولتی برای اخذ پروانه ساختمانی هدایت می‌شوند ، بنابراین کمال همکاری با متقاضیان انجام می‌شود.
نوذرپور همچنین درباره کمبود سرانه‌های درمانی و آموزشی در منطقه 22 گفت: تامین این سرانه‌ها به عهده شهرداری نیست و در واقع سرانه 7 گانه سرانه‌هایی هستند که دستگاه‌ها و سازمان‌ها وظیفه تامین آنها را به عهده دارند اما شهرداری در تامین زمین همکاری می‌کند و دولت باید اعتبارات لازم را در این زمینه پیش بینی کند و با توجه به رایزنی‌های صورت گرفته با دستگاه‌ها امسال میزان سرانه آموزشی و درمانی در منطقه افزایش خواهد یافت.
شهردار منطقه 22 ادامه داد: سرانه فضای سبز در منطقه چندین برابر سایر مناطق شهر تهران است، همچنین سال گذشته بیشترین حجم عمرانی در منطقه 22 انجام گرفت به طوری که 35 پروژه عمرانی در منطقه به بهره‌برداری رسید.

برچسب ها شهردار منطقه 22 تهران خبرگزاری تسنیم مدیریت شهری

مطالب مرتبط

گسترش حمل و نقل عمومی و تسهیل دسترسی در منطقه ۲۲

خطوط جدید ۱۰، ۹ و ۱۱ مترو می تواند به گسترش حمل و نقل عمومی و تسهیل دسترسی در منطقه ۲۲ منجر شود. این خطوط در طرح تفصیلی و طرح جامع حمل و نقل ریلی مصوب شده و پس از ابلاغ مدل اقتصادی توسط شرکت مترو، امسال حفاری مترو در این منطقه آغاز می شود.

توضیحات نوذرپور درخصوص حاشیه سازی درباره باغ‌های منطقه

بعد از گذشت دو هفته از تصمیم شورای شهر برای دادن مجوز ساخت‌وساز در ٦٢ باغ تهران، همچنان این خبر داغ است یکی از روزنامه‌نگار در توییتی فهرستی را منتشر کرد که در آن تعدادی از مالکان این ٦٢ باغ حضور داشتند.

تغییر ذهنیت شهروندان نسبت به فساد در شهرداری

شهردار منطقه ۲۲ با اشاره به اینکه در طرح «حیات شبانه» تاکنون برای ۵۰ نفر اشتغال ایجاد شده است، گفت: طرح «خیابان محلی برای زندگی» نیز برای زنان کارآفرین ایجاد اشتغال کرده است.

گفت و گو علی نوذرپور با خبرگزاری تسنیم

علی نوذرپورشهردار منطقه22،در ارتباط با آخرین وضعیت پروژه بیمارستان فوق تخصصی پروفسور سمیعی اظهار کرد: این بیمارستان توسط خیریه امام رضا(ع) احداث و پیگیری شده است و شهرداری هیچ نقشی در این پروژه نداشته است.