شهرداران

سازمان املاک و مستغلات شهرداری تهران پیگیر استرداد مجموعه شهید میرحسینی است

بازپس گیری مجموعه تفریحی و اردوگاه شهید میرحسینی (میرزا حسین) که در جلسه روز گذشته شورا مطرح شده بود، توسط سازمان املاک و مستغلات شهرداری تهران در حال پیگیری است تا با در اختیار قرار دادن این مجموعه به شهر، بتوان از آن برای افزایش سرانه های مختلف شهر تهران استفاده کرد. او افزود: در حال حاضر نیز سازمان املاک و مستغلات شهرداری تهران پیگیر استرداد این مجموعه است و مکاتباتی در این زمینه انجام شد. در مقطعی نهاد مربوطه اعلام کرده که حاضر به خرید این مجموعه است و حتی نماینده ای برای این کار معرفی کرد ولی اخیرا سازمان املاک و مستغلات اعلام کرده که قصد فروش این زمین ها را ندارد و برای جبران کمبود سرانه های خدماتی منطقه ۲۲ به آن نیاز دارد. نوذرپور با بیان اینکه شهرداری در اردوگاه شهید میرحسینی، مجموعه تفریحی ایجاد کرده، ادامه داد: شهرداری تهران زمین این مجموعه را با تهاتر از سازمان اوقاف در اختیار گرفت و سازه هایی برای برنامه های فرهنگی، هنری و تفریحی در آن ایجاد شده و سوله هایی شکل گرفته است. اما در حال حاضر شهرداری منطقه از نوع کاربری این مجموعه مطلع نیست. محمود میرلوحی عضو شورای شهر در جلسه علنی دیروز شورای اسلامی شهر تهران گفته بود که بر اساس اطلاعات واصله ۷۰ هکتار زمین مجموع تفریحی شهید میرحسینی در چارچوب توافقنامه‌ای بین سازمان اوقاف و شهرداری تهران به صورت ۹۹ ساله تحویل داده شده و طبق اسناد مالی موجود ۱۴۱ میلیارد تومان توسط شهرداری در این مجموعه هزینه شده است. بازپس گیری مجموعه تفریحی و اردوگاه شهید میرحسینی (میرزا حسین) که در جلسه روز گذشته شورا مطرح شده بود، توسط سازمان املاک و مستغلات شهرداری تهران در حال پیگیری است تا با در اختیار قرار دادن این مجموعه به شهر، بتوان از آن برای افزایش سرانه های مختلف شهر تهران استفاده کرد.

آموزش مهمترین راه پیشگیری از کرونا است

شهردار منطقه ۲۲ بر ضرورت فراگیر شدن آموزش های لازم برای پیشگیری از ویروس کرونا تاکید کرد و گفت: آموزش های پیشگیری از این ویروس را در بین شهروندان باید بیشتر اطلاع رسانی کنیم تا مردم این موضوع را جدی تر بگیرند.

توسعه فضای سبز در ارتقاء کیفیت زندگی شهروندان اثر گذار است

علی نوذرپور در جریان بازدید میدانی از اقدامات فضای سبز منطقه، توسعه این فضاها را بر تنوع زیست شهری و ارتقاء کیفیت زندگی شهروندان بسیار موثر دانست.

تردد در معابر منطقه به صورت روان در حال انجام است

بارش نخستین برف پاییزی در برخی مناطق تهران از جمله منطقه۲۲ آغاز شده است و مدیریت شهری منطقه در آماده‌باش کامل به سر می‌برند.

با افتتاح رمپ (راستگرد) جنوب به شرق تقاطع شهرک شهید باقری با بزرگراه شهید خرازي؛

تخلیه بار ترافیکی اطراف دریاچه شهدای خلیج فارس مخصوصا معابر غربی دریاچه، به بزرگراه خرازی شرق تسهیل شد

برای ارتقا کیفیت زندگی شهروندان باید شهری هوشمند داشته باشیم

شهردار منطقه 22 تاکید کرد :با حضور شهروند هوشمند در محیطی هوشمند؛ کسب و کار شهری هوشمند رونق می گیرد که در نهایت؛ منجر به ارتقاء کیفیت زندگی شهروندان و خدمات رسانی بهتر به شهروندان می شود .

تبعات عدم مشارکت جدی شهروندان در انتخابات شورایاری

شهردار منطقه22 با دعوت از نخبگان، پزشکان، هنرمندان، کارگران و عموم شهروندان در نامزدی و انتخابات شورایاری‌ها، گفت: معتقد هستیم با حضور همه اقشار، حق شهروندان بر شهر و محلات از طریق شورایاری‌ها مورد رسیدگی و پیگیری قرار خواهد گرفت.

رسیدن به اعتدال فرهنگی و اجتماعی در شهرها با مشارکت مردم محقق می شود

شهردار منطقه22 تاکید کرد؛ مهندسان شهرساز ، مدیریت شهری و شورایاری‌های در کنار هم می توانند برای رسیدن به وضعیت اعتدال فرهنگی و اجتماعی در شهر و ارتقاء شاخص های زیست پذیری کمک کنند.

منطقه22 در آینده، منطقه‌ای پیشرو و کارآمد نسبت به کل مناطق شهر تهران خواهد شد

جلسه شناسایی فرصت های سرمایه گذاری با حضور فعالان این حوزه و مدیران شهری برگزار شد.

روایت نوذرپور از تجارب خود در کیفی سازی نیروها در سازمان دهیاری‌ها و شهرداری‌های کشور

جشنواره تجارب مدیران شهرداری تهران با حضور مدیران شهری و دولتی در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد.

شهروندان میل به خارج شدن از فضاهای شخصی خود و حضور در فضاهای عمومی دارند/باید فضاهای شهری را برای حضور شهروندان آماده کنیم

به مناسبت هفته هوای پاک و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، همایش پیاده روی خانوادگی شهرداری تهران در منطقه 22 با حضور شهروندان مناطق22گانه برگزار شد.

تشریح راهبردهای حوزه معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه/ضرورت تشکیل کمیته های مشورتی در شهرداری منطقه

شهردار منطقه ۲۲ راهبردهای حوزه خدمات شهری و محیط زیست منطقه را تشریح کرد.

حضور نسل های مختلف در همایش دوچرخه سواری منطقه 22

سه شنبه های بدون خودرو که به ابتکار یکی از فعالان محیط زیستی نامگذاری شد و دکتر حناچی شهردار تهران که با جدیت و با پشتکار سه شنبه های بدون خودرو را مجددا احیا کرده است بهانه ای شده است برای تجلی مشارکت مردم در حفاظت از محیط زیست خود.

استفاده از نوجوانان مدارس و محلات بعنوان بازوی اجرایی شهرداری

شهردار منطقه۲۲ گفت: شهرداران مدارس باید نوجوان را در مدارس و محله بعنوان بازوان اجرایی شهرداری کمک بگیرند.

توقع کمتر از مردم و خدمت رسانی بیشتر به آنان سرلوحه فعالیت های مدیریت شهری است

شهردار منطقه۲۲ با بیان اینکه توقع کمتر از مردم و خدمت رسانی بیشتر به آنان سرلوحه فعالیت های مدیریت شهری است، تاکید کرد: یکی از اولویت های کاری من در منطقه ۲۲، قانونمداری و حرکت در چارچوب قانون است و به هیچ وجه بی قانونی را تحمل نمی کنم.

تعامل با مساجد باید دوسویه باشد/۴۰ پروژه عمرانی در منطقه در حال انجام است

شهردار منطقه۲۲، با بیان اینکه محوریت اقدامات در محلات را با مساجد می دانیم، تاکید کرد: تعامل با مساجد باید دوسویه باشد و مساجد باید فضای ایجاد تعامل مدیریت شهری با شهروندان را بوجود بیاورند.

پیام تسلیت علی نوذرپور در پی درگذشت شهادت آتش نشان

جان فشانی و نوع دوستی آتش نشان فداکار و جسور ، شهید سید احسان جامعی از آتش نشانان فداکار و ایثارگر سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران،

بازدید نوذرپور از چهارمین جلسه مربی گری شهرداران نواحی

شهردار منطقه ۲۲ از روند برگزاری چهارمین دوره مربی گری شایستگی های مدیریتی ویژه شهرداران نواحی مناطق ۲۱ و ۲۲ بازدید کرد.

بازنگری طرح جامع ریلی تهران با رویکرد توسعه حمل و نقل عمومی در منطقه ۲۲

جلسه مدیریتی بازنگری طرح جامع ریلی تهران با رویکرد توسعه حمل و نقل عمومی و توجه به فرایند تحلیلی طرح تفصیلی و هماهنگی جهت اتصال خطوط حمل و نقل ریلی شهر تهران به منطقه ٢٢ با حضور معاون شهرسازی و معماری، مدیران و کارشناسان حوزه های متولی برگزار شد.

مردم منطقه از کمبود وسایل حمل و نقل عمومی رنج می برند/حداقل به یک خط مترو نیاز داریم

شهردار منطقه۲۲ گفت : ما در مجموعه مدیریت شهری بر این باورهستیم که بدون همراهی مردم اداره شهر امری ناممکن است و تلاش خواهیم کرد تا هر اقدامی که در منطقه ۲۲ انجام می شود، در راستای احصای مسائل و مشکلات شهروندان و پاسخگو به نیازهای مردم باشد.

مراسم نکوداشت جهان پهلوان تختی برگزار شد

مراسم نکوداشت جهان پهلوان تختی در زورخانه جوانمردان(پوریای ولی) واقع در منطقه۲۲ با حضور پهلوانان، ورزشکاران و شهروندان برگزار شد.

ششمین نشست پویش حمل و نقل پاک با حضور پورسیدآقایی و نوذرپور برگزار شد

ششمین جلسه پویش حمل و نقل پاک با حضور مهندس پورسید آقایی معاون حمل و نقل و ترافیك شهرداری تهران، علی نوذرپور شهردار منطقه۲۲، مرضیه حصاری مدیرکل دفتر حمل و نقل عمومی و ترافیک شهری وزارت کشور، معاونین حمل و نقل و ترافیک مناطق۲۲گانه ودیگر کارشناسان حوزه حمل نقل در ساختمان امام علی شهرداری منطقه۲۲ برگزار شد.

درآمد ۴ برابری مدیریت شهری منطقه۲۲

شهردار منطقه۲۲ از افتتاح مجموعه ۱۸ هکتاری باغ گلها تا پایان سال جاری خبر داد.

افتخار به گذشته، امید به آینده

جلسه برنامه ریزی و هماهنگی پیرامون مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن شهرداری منطقه22 و محلات با حضور مسئولین کمیته‌های ستاد دهه فجر در سطح منطقه، مدیریت شهری در محل سالن جلسات معاونت اجتماعی شهرداری منطق22 برگزار شد.

برگزاری جشنواره شهید باکری ویژه کارکنان شهرداری

نوذرپور گفت: در شهرداری تهران بسیاری تجارب ارزشمند وجود دارد که ثبت و ضبط این تجربیات باعث تولید علم می شود و باید توجه جدی به این موضوع شود.

آغاز به کار سایت پسماند الکترونیک

افتتاح سایت تفکیک بازیافت ضایعات الکترونیک با حضور شهردار منطقه۲۲ انجام شد.

واژگونی اتوبوس دانشجویان دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات

حادثه مصیبت بار واژگونی اتوبوس که منجر به درگذشت تعدادی از دانشجویان عزیز دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات و مصدومیت عده دیگری از آنان شد بسیار دردآور و غم انگیز است.

هوشمندسازی منطقه ۲۲ تا پایان سال ۹۸

شهردار منطقه۲۲گفت: با توجه به دارایی ها و سرمایه های شهرداری در حال برنامه ریزی برای ایجاد اشتغال و کارآفرینی استارت‌آپی در سطح منطقه هستیم.

دعوت از سرمایه گذاران برای توسعه گردشگری در حریم منطقه ۲۲

در منطقه ۲۲ افتتاح شد؛

جان پناه شهید آتش نشان امید عباسي در قله عقاب نشين لتمال

در دومین نشست بررسی مشکلات و راهکارهای تامین فضای آموزشی منطقه ۲۲ مطرح شد؛

شهردار منطقه ۲۲ در دومین نشست بررسی مشکلات و راهکارهای تامین فضای آموزشی منطقه ۲۲ از تهیه برنامه اجرایی ساخت ۱۰۰ مدرسه در این منطقه خبر داد.

شهردار منطقه ۲۲ خبر داد:

ساخت ۱۰۰ مدرسه تا سال ۱۴۰۵ در منطقه ۲۲

در وبينار و همايش آنلاين HSE، با حضور شهردار تهران صورت گرفت؛

كسب رتبه برتر منطقه ٢٢ در مميزي HSE

در نشستي با حضور رئيس سامانه نظارت همگاني سازمان بازرسي صورت گرفت؛

تقدير از عملكرد برتر مديريت سامانه ١٨٨٨ منطقه ٢٢

به مناسبت هفته نیروی انتظامی در شهرداری منطقه ۲۲ صورت گرفت؛

قدردانی از خدمات سبزپوشان یگان حفاظت شهرداری

در ویدئو کنفرانس شهردار منطقه ۲۲ با رئیس مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهرداری تهران مطرح شد؛

بررسی مطالعات ساماندهی مبادی ورودی غرب تهران

جلسه ارتباط مستقیم شهروندان با شهردار منطقه ۲۲ از طریق سامانه ۱۸۸۸

شهردار منطقه ۲۲ در ارتباط مستقیم از طریق سامانه نظارت همگانی به درخواست‎های شهروندان پاسخ و رسیدگی به آن ها را در دستور کار قرار داد

در ادامه بازدیدهای آخر هفته شهردار منطقه ٢٢ صورت گرفت؛

پیاده روی در ریه های تنفسی پایتخت

در مصاحبه شهردار منطقه ٢٢ با شبکه 5 صدا و سیما صورت گرفت؛

معرفی نقاط جذاب قطب گردشگری پایتخت برای ضبط برنامه راهی شو