0 پنج شنبه 20 خرداد
اقدامات شهرداری منطقه22 در هنگام بارش باران و رفع آبگرفتگی معابر

اقدامات شهرداری منطقه22 در هنگام بارش باران و رفع آبگرفتگی معابر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی علی نوذرپور، علی نوذرپور شهردار منطقه22 با بیان اینکه هر ساله با آغاز فصل بارندگی، شاهد آبگرفتگی در برخی معابر سطح منطقه هستیم، گفت: کارشناسان ستاد مدیریت بحران و خدمات شهری منطقه 22 با انجام مطالعاتی جامع و هدفمند، اقدام به اجرایی کردن عملیات مختلف با توجه به وضعیت و شرایط هر معبر برای رفع آبگرفتگی آنها کرده‌اند.

نوذرپور افزود: به دنبال بارش شدید باران طی روز‌های اخیر و اعلام آماده باش از سوی استانداری، بلافاصله نیرو‌های ستادی و عملیاتی فراخوان و تجهیزات و ماشین آلات این سازمان آماده و در ایستگاه‌های تابعه و همچنین در سطح منطقه اقدام به خدمات رسانی به شهروندان درگیر در حادثه آب‌گرفتگی کردند.

وی حفر‌چاه‌های جذبی، لایه‌روبی جوی‌ها، پاک‌سازی و لایه روبی داخل کانال‌ها و پل‌های نصب شده بر روی جوی‌ها و ورودی کوچه‌ها، بازبینی و رفع عیوب و نقص پمپ‌های آب را از جمله اقدامات در حال انجام در این زمینه عنوان کرد.

مطالب مرتبط

توسعه فضای سبز در ارتقاء کیفیت زندگی شهروندان اثر گذار است

علی نوذرپور در جریان بازدید میدانی از اقدامات فضای سبز منطقه، توسعه این فضاها را بر تنوع زیست شهری و ارتقاء کیفیت زندگی شهروندان بسیار موثر دانست.

تشریح پروژه های افتتاح شده در منطقه ۲۲

شهردار منطقه۲۲گفت: طبق مطالعات انجام شده مدیریت شهری منطقه۲۲ با سعی و تلاش خود موفق به بالاترین رضایتمندی شهروندی را در بین مناطق۲۲گانه کسب کرده است و امیدواریم هرچه زودتر و بیشتر به شعار شهردار تهران مبنی بر "تهران شهری برای همه" نزدیکترشویم.

بررسی ساز و كار اجرای اتاق مادر و كودك در فضاهای عمومی

بیست و پنجمین جلسه کمیسیون طراحی شهری با موضوع بررسی ساز و كار اجرای اتاق مادر و كودك در فضاهای عمومی و بررسی پیشنهاد استفاده از سایبان در نمای شهری به منظور كاهش مصرف انرژی برگزار شد.

ضرورت تحول در حوزه توليد پسماند

صدراعظم نوري : از تجارب موفق منطقه22 باید استفاده کرد عضو شوراي اسلامي شهر تهران با اشاره به اين مطلب که تهران شهر پر مصرفي محسوب مي شود، گفت: بايد در حوزه توليد پسماند تحول ايجاد شود. زهرا صدراعظم نوري عضو شوراي اسلامي شهر تهران عصر امروز در مراسم رونمايي از پلتفرم هوشمند مديريت پسماند گفت: