0 پنج شنبه 20 خرداد
دعوت از پزشکان برای نقش آفرینی در حوزه های اجتماعی

دعوت از پزشکان برای نقش آفرینی در حوزه های اجتماعی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی علی نوذرپور، نوذرپور شهردار منطقه در این دیدار ضمن تبریک روز پزشک به تمامی مدیران و کارکنان بیمارستان در سخنانی خاطرنشان کرد: سلامت را می توان یکی از مهمترین شاخصه های توسعه پایدار شهری به شمار آورد و رابطه ی مستقیم با سلامت اجتماعی شهروندان دارد.
شهردار منطقه22 با بیان اینکه نیازمند مشارکت پزشکان در پر رنگ شدن نقش آنها در حوزه های اجتماعی هستیم، گفت: با افزایش این مشارکت ها می توانیم بطور اصولی و بنیادی در راه ارتقـای سلامت جامعه و شهروندان گـام های بلند و موثری برداریم.
وی با اشاره به فضای مناسبی که در اختیار این درمانگاه است، ادامه داد: باید های زیادی وجود دارد تا این درمانگاه در ارائه خدمات زبانزد باشد و مدیرت شهری منطقه آماده همکاری با شرکت شهرسالم برای رسیدن به این موضوع را دارد.
نوذرپور به وظایف فرامنطقه‌ی منطقه22 اشاره کرد و افزود: ما روزانه میزبان شهروندان سایر مناطق تهران در زمینه اوقات فراغت و گردشگری هستیم و باید در موضوعات درمانی، سلامت و پزشکی در سطوح بالایی قرار داشته باشیم.
وی با اشاره به حضور دانشگاه های تراز اول کشور در این منطقه و لزوم تبدیل منطقه22 به قطب دانش و فناوری پایتخت، خاطرنشان کرد: با همکاری مدیریت شهری،دولت و دانشگاهی‌یان می توانیم موضوعات بهداشتی و سلامت شهروندی را ارتقاء دهیم و در همیجا از آنان دعوت به این همکاری می کنم.
شهردار منطقه22 با تاکید بر اینکه منطقه22 نقش پشتیبان شهر تهران را در زمان بحران و حوادث را دارد، افزود: سوانح طبیعی در هر لحظه قابل وقوع و اتفاق هستند و عدم وجود مراکز درمانی تخصصی قدرتمند باعث عدم مدیریت بحران خواهد شد.

مطالب مرتبط

توسعه فضای سبز در ارتقاء کیفیت زندگی شهروندان اثر گذار است

علی نوذرپور در جریان بازدید میدانی از اقدامات فضای سبز منطقه، توسعه این فضاها را بر تنوع زیست شهری و ارتقاء کیفیت زندگی شهروندان بسیار موثر دانست.

تشریح پروژه های افتتاح شده در منطقه ۲۲

شهردار منطقه۲۲گفت: طبق مطالعات انجام شده مدیریت شهری منطقه۲۲ با سعی و تلاش خود موفق به بالاترین رضایتمندی شهروندی را در بین مناطق۲۲گانه کسب کرده است و امیدواریم هرچه زودتر و بیشتر به شعار شهردار تهران مبنی بر "تهران شهری برای همه" نزدیکترشویم.

بررسی ساز و كار اجرای اتاق مادر و كودك در فضاهای عمومی

بیست و پنجمین جلسه کمیسیون طراحی شهری با موضوع بررسی ساز و كار اجرای اتاق مادر و كودك در فضاهای عمومی و بررسی پیشنهاد استفاده از سایبان در نمای شهری به منظور كاهش مصرف انرژی برگزار شد.

ضرورت تحول در حوزه توليد پسماند

صدراعظم نوري : از تجارب موفق منطقه22 باید استفاده کرد عضو شوراي اسلامي شهر تهران با اشاره به اين مطلب که تهران شهر پر مصرفي محسوب مي شود، گفت: بايد در حوزه توليد پسماند تحول ايجاد شود. زهرا صدراعظم نوري عضو شوراي اسلامي شهر تهران عصر امروز در مراسم رونمايي از پلتفرم هوشمند مديريت پسماند گفت: